Menu Sluiten

Basisschool in Brownsweg bedacht

In het dorpje Brownsweg staat de basisschool Ds. Rasmus M. Schmidtschool. Bij een vorig bezoek bleek dat de leerkrachten behoefte hebben aan praktische leermiddelen voor hun leerlingen.

Onze vrijwilligers hebben in Nederland de nodige goederen verzameld samen met een aantal sponsoren. Hierdoor mocht de school vrolijk gekleurde klokken ontvangen zodat de kinderen op een leuke manier klok leren kijken. Ook aan schoolmateriaal, zoals schriften, potloden, pennen, etc., is gedacht want daar is altijd een tekort aan.

De kinderen in Suriname vinden leren leuk en gaan graag naar school. Maar naast het leren is spelen ook fijn. En daar is ook aan gedacht. Er zijn een hele hoop ballen meegebracht en uitgedeeld.

Binnen de kortste keren was het feest, en dan met name bij de jongens want die zijn gek op voetballen. Tijdens het speelkwartier is er een korte video gemaakt om te laten zien hoe blij de kinderen hiermee zijn.

Vanaf het bordes laten ze zien wat ze allemaal hebben gekregen.

nl_NL_formal