Menu Sluiten

Een rit naar Loon loont

Onze bus reed op vrijdag 20 oktober de route door de provincies Friesland, Groningen en Drenthe met onder andere een stop in het dorp Loon bij voetbalvereniging vv LEO.

Via webwinkel 123inkt.nl, die sponsor is van deze club, is Stichting Corantijn met hen in contact gekomen. De voetbalkleding van de jeugdspelers is inmiddels vervangen en er stonden een zestal dubbele bananendozen met ‘oude’ kleding klaar voor een goed doel.

Stichting Corantijn was de gelukkige.
De kleding wordt op ons depot door onze vrijwilligers uitgezocht en verpakt. Begin volgend jaar vertrekt er weer een container die deze pakketten naar Suriname brengt waar de kleding onder kinderen en jongeren van scholen wordt verdeeld.

Hartelijk dank aan 123inkt.nl en vv LEO voor deze prachtige schenking.

nl_NL_formal