Menu Sluiten

Hogeschool schenkt digitale schoolborden

Voor het onderwijsproject van Stichting Corantijn heeft de Hogeschool Utrecht digitale schoolborden die vervangen worden geschonken. In twee etappes zijn deze door een aantal vrijwilligers in juli en augustus op verschillende adressen opgehaald.

De leverancier van de nieuwe digitale schoolborden, Heuvelman Sound & Vision, heeft ervoor gezorgd dat de geschonken borden verpakt in stevige dozen klaarstonden. Een geweldige actie want nu waren de dozen direct gereed voor het zeetransport.

Ons team van helpers heeft hun spierkracht nuttig besteed.

Verdeeld over een aantal containers zullen de schermen afreizen naar de diverse scholen die hier dankbaar gebruik van zullen maken. Zo kan het onderwijs naar een hoger plan worden getild.

nl_NL_formal